www.hope.ck.ua // email US!

 

Наша мiсiя
Українська Гуманітарна Ініціатива - добровільна, некомерційна, благодійна організація. Мета її - допомагати дітям-сиротам, які  живуть у притулках або дитячих будинках, організовувати гуманітарну та волонтерську допомогу дитячим медичним закладам,  а також багатодітним  малозабезпеченим родинам.

  Докладаючи чимало зусиль у пошуку коштів, фундація шукає додаткові можливості у наданні допомоги притулкам, дитячим будинкам і лікарням, розташованим у різних регіонах України. Ми постачаємо також адресні, визначені спонсором чи дарувальником, гуманітарні вантажі сиротинцям, медичним центрам чи окремим людям. Пожертвування приймаються від фізичних осіб, корпорацій і приватних фондів у формі гуманітарних постачань або грошових переказів. Фундація гарантує своєчасне надходження пожертвувань у розпорядження дитячих притулків чи лікарень.  Сьогодні більш як 140 дитячих сиротинців, чимало лікарень, клінік у всіх двадцятьох п'ятьох областях   України потребують  продукти харчування, одяг, ліки, вітаміни, засоби гігієни, навчальні іграшки та інше. Штат української Гуманітарної Ініціативи ретельно координує розподіл куплених чи пожертвуваних добродійниками речей.

  Колектив фундації складається з добровольців, котрі свій особистий час та зусилля присвячують проблемам сиріт і хворих дітей. Наш штат включає координаторів, перекладачів, помічників, які допомагають організувати всі аспекти постачання гуманітарної допомоги, обмінних програм, влаштування іноземних добровольців тощо. Кожний з наших волонтерів має принаймні   десятирічний  досвід роботи у фундації.

Допомогаючи нам, Ви допомогаєте дітям! Зв’язуйтесь з нами.

Charitable Nonprofit Organization // Kiev, 03047 Ukraine     phone +38-096-3339373

programs     :    join us     :     stories     :      gallery

Copyright 2009 Designed by Sarah Kirby